Sitkom Comeback ke shlédnutí

Při přípravách na nový, originální sitkom si autoři Comebaku dali opravdu záležet. Nic nenechali náhodě a k přípravným pracím pozvali nejen profesionální scénáristy, ale také blogera a nadšence. Z dílny této nesourodé partičky tak vzešel hodně osobitý seriál o trampotách rodiny bývalé popové hvězdy. A pokud si Tomáš na něčem opravdu zakládá, tak je to pořádně nezdravé jídlo. S Ozzákem se přímo těší na okamžik, kdy se budou moci zakousnout do experimentálního maxi giganta. Pohled na tyto dva nehorázně štve Ivu. Tohle je tedy hodně velká nespravedlnost. Ona musí neustále držet nějaké diety, aby si udržela svou štíhlou linii. A otec se přímo cpe maxi giganty a stále se vejde do svých starých džín. Tak tohle si přímo říká o pořádnou pomstu.

Iva tedy neváhá dát tátovi džíny vyprat na devadesát. To je o nějakou tu konfekční velikost zmenší a Tomáš nabere nepříjemný dojem. Ten maxi gigant se nezdál, ale pořádně se musel podepsat na jeho postavě. Nedá se nic dělat, je potřeba začít hubnout. Ale rozhodně se mu nechce jít do nějaké drastické diety. Mnohem zajímavější volbou mu připadá zaúkolovat Marcelku, aby mu doporučila nějaké pilule. Jenže kdo se v tom přehršli vedlejších příznaků a dalších medikamentů na jejich potlačení má vyznat. Zřejmě není jiná možnost, než si na další den rozdělit tu okurku k obědu i večeři. To je pro Tomáše naprosto frustrující a aniž by si to uvědomoval, po nocích chodí ve spánku rabovat ledničku.

Tak takhle to s tou dietou dál nepůjde. Je potřeba pořádnou várku odhodláni i opory. Když drží tu dietu on, měli by se k němu přidat i ostatní. Ledničku tak budou moci odstěhovat do sklepa a labužnicky přikusovat celozrnný chleba. To dost těžko nese zejména Ozzák. Po takovéhle stravě akorát šilhá hlady a bere zavděk čímkoliv, co mu přijde pod ruku. To mu přijdou k duhu i návnady v pastičkách na myši. Domnělá přítomnost obřích myší vede Marcelku k povolání deratizátora. Tím spouští slet událostí vedoucí k ráznému konci drastické diety. Comeback je ke shlédnutí krom televizních repríz i online v archivu Voyo.cz.